dodano do Twojej palety kolorów Zobacz paletę kolorów

    Ralston w Holandii

    Główna siedziba i zakłady produkcyjne firmy Ralston znajdują się w Zwolle w Holandii. Na zakłady składają się trzy fabryki, specjalizujące się odpowiednio w pastach kolorowych, rozpuszczalnikach i farbach zawierających wodę. Oprócz farb i past produkujemy tam także serie WIJZONOL.

     

    Szkolenia w Holandii

    Regularnie oprowadzamy zwiedzających po naszych fabrykach i laboratorium kolorystycznym. Organizujemy także szkolenia z naszych produktów. Skontaktuj się z nami i dowiedz o wszystkich możliwościach!

    Osoby kontaktowe Holandia


    Inge Huizenga - Back-Office

    Inge Huizenga

    Back-Office

    T +31 38 4291133
    E ihuizenga@ralstoncolour.com

    Holenderski, Francuski, Angielski, Niemiecki

    Bruno Lamsens - Salesmanager

    Bruno Lamsens

    Salesmanager

    T +32 478 780805
    E blamsens@ralstoncolour.com

    Holenderski, Francuski, Hiszpański, Angielski

    Piet Knaapen - Verftechnisch adviseur

    Piet Knaapen

    Verftechnisch adviseur

    T +31 38 4291122
    E pknaapen@ralstoncolour.com

    Holenderski, Francuski

    Egbert de Ruiter - Area Sales Manager

    Egbert de Ruiter

    Area Sales Manager

    T +31 622 949019
    E ederuiter@ralstoncolour.com

    Niemiecki, Angielski, Holenderski

    Christel Schuurman - Manager Back-Office

    Christel Schuurman

    Manager Back-Office

    T +31 38 4291137
    E cschuurman@ralstoncolour.com

    Niemiecki, Angielski, Francuski, Hiszpański, Holenderski

    Mariusz Kruzynski - Area Sales Manager Eastern Europe

    Mariusz Kruzynski

    Area Sales Manager Eastern Europe

    T +31 651 070158
    E mkruzynski@ralstoncolour.com

    Polski, Rosyjski, Angielski, Holenderski

    Margieneke Groen - Back-office

    Margieneke Groen

    Back-office

    T +31 38 429 1139
    E mgroen@ralstoncolour.com

    Holenderski, Angielski, Niemiecki

    Mel Foster - Business Unit Manager

    Mel Foster

    Business Unit Manager

    T +31 630 050328
    E mfoster@ralstoncolour.com

    Angielski

    Monique Duits - Segment marketing manager Ralston

    Monique Duits

    Segment marketing manager Ralston

    T +31 622 977322
    E mduits@ralstoncolour.com

    Holenderski, Angielski, Niemiecki, Hiszpański

    Jolanda de Jong - Area Sales Manager Asia

    Jolanda de Jong

    Area Sales Manager Asia

    T +31 653 710048
    E jdejong@ralstoncolour.com

    Angielski, Niemiecki, Holenderski

    Eric van Meerten - Sales & New Business Development Tinting Systems

    Eric van Meerten

    Sales & New Business Development Tinting Systems

    T +31 613 593864
    E evanmeerten@ralstoncolour.com

    Holenderski, Angielski

    Jeroen Holthuis - Exportmanager

    Jeroen Holthuis

    Exportmanager

    T +31 651 510371
    E jholthuis@ralstoncolour.com

    Holenderski, Angielski, Niemiecki

    Sven Lenaerts - Sales Belgie

    Sven Lenaerts

    Sales Belgie

    T +32 479 650469
    E slenaerts@ralstoncolour.com

    Holenderski, Francuski

    Mirjam Vierstra - Back-Office

    Mirjam Vierstra

    Back-Office

    T +31 38 4291148
    E mvierstra@ralstoncolour.com

    Holenderski, Angielski,Francuski, Hiszpański, Niemiecki

    Daisy Seghers - Sales and technology Belgium, France

    Daisy Seghers

    Sales and technology Belgium, France

    T +32 484 126020
    E dseghers@ralstoncolour.com

    Holenderski, Francuski, Angielski

    Carsten Halfmann - Area Sales Manager

    Carsten Halfmann

    Area Sales Manager

    T +49 175 7084 121
    E chalfmann@ralstoncolour.com

    Niemiecki, Angielski

    Lody Mustamu -

    Lody Mustamu

    E lmustamu@ralstoncolour.com

    Bądź na bieżąco !

    Zapisz się do newslettera

    zarejestruj się

    Ralston Colour & Coatings

    Russenweg 14
    8041 AL Zwolle

    T +31 38 4291100
    E info@ralstoncolour.com