toegevoegd aan jouw kleurpalet. Kleurpalet bekijken

    Ralston in Nederland

    Het hoofdkantoor van Ralston is gevestigd in Zwolle, Nederland. Tevens bevinden zich hier de fabrieklocaties. Drie fabrieken gespecialiseerd in respectievelijk kleurpasta’s, solvent producten en watergedragen verven. Naast de Ralston verf en kleurpasta’s worden hier ook de WIJZONOL series geproduceerd.

     

    Ontwikkelingen in Nederland

    Hindoe tempel in Den Helder

    In Den Helder staat een kleurrijk en bijzondere tempel. De enige Hindoetempel met toren in Europa in de exacte maatvoering volgens Hindoe-geschriften. Dat maakt deze 17 meter hoge toren uniek. Omdat er volgens deze zelfde voorschriften de tempel pas na twaalf jaar weer geschilderd mag worden is gekozen voor een duurzame verf die lang meegaat en dus bestand is tegen zeewind en verkleuring. Het specialistenwerk is met 8 kunstschilders uit Sri Lanka uitgevoerd. Met Ralston kleurpasta’s en verven. Internationale ambacht en vakmanschap in Nederland.

    Trainingen in Nederland


    Regelmatig vinden er rondleidingen plaats in de fabrieken en kleurenlaboratorium. Ook zijn er producttrainingen te organiseren. Vraag naar de mogelijkheden!

    Contactpersonen voor Nederland


    Inge Huizenga - Back-Office

    Inge Huizenga

    Back-Office

    T +31 38 4291133
    E ihuizenga@ralstoncolour.com

    Nederlands, Frans, Engels, Duits

    Bruno Lamsens - Salesmanager

    Bruno Lamsens

    Salesmanager

    T +32 478 780805
    E blamsens@ralstoncolour.com

    Nederlands, Frans, Spaans, Engels

    Piet Knaapen - Verftechnisch adviseur

    Piet Knaapen

    Verftechnisch adviseur

    T +31 38 4291122
    E pknaapen@ralstoncolour.com

    Nederlands, Frans

    Egbert de Ruiter - Area Sales Manager

    Egbert de Ruiter

    Area Sales Manager

    T +31 622 949019
    E ederuiter@ralstoncolour.com

    Duits, Engels, Nederlands

    Christel Schuurman - Teamleider Back-Office

    Christel Schuurman

    Teamleider Back-Office

    T +31 38 4291137
    E cschuurman@ralstoncolour.com

    Duits, Engels, Frans, Spaans, Nederlands

    Mariusz Kruzynski - Area Sales Manager Eastern Europe

    Mariusz Kruzynski

    Area Sales Manager Eastern Europe

    T +31 651 070158
    E mkruzynski@ralstoncolour.com

    Pools, Russisch, Engels, Nederlands

    Margieneke Groen - Back-office

    Margieneke Groen

    Back-office

    T +31 38 429 1139
    E mgroen@ralstoncolour.com

    Nederlands, Engels, Duits

    Mel Foster - Business Unit Manager

    Mel Foster

    Business Unit Manager

    T +31 630 050328
    E mfoster@ralstoncolour.com

    Engels

    Monique Duits - Segment marketing manager Ralston

    Monique Duits

    Segment marketing manager Ralston

    T +31 622 977322
    E mduits@ralstoncolour.com

    Nederlands, Engels, Duits, Spaans

    Jolanda de Jong - Area Sales Manager Asia

    Jolanda de Jong

    Area Sales Manager Asia

    T +31 653 710048
    E jdejong@ralstoncolour.com

    Engels, Duits, Nederlands

    Eric van Meerten - Sales & New Business Development Tinting Systems

    Eric van Meerten

    Sales & New Business Development Tinting Systems

    T +31 613 593864
    E evanmeerten@ralstoncolour.com

    Nederlands, Engels

    Jeroen Holthuis - Exportmanager

    Jeroen Holthuis

    Exportmanager

    T +31 651 510371
    E jholthuis@ralstoncolour.com

    Nederlands, Engels, Duits

    Sven Lenaerts - Sales Belgie

    Sven Lenaerts

    Sales Belgie

    T +32 479 650469
    E slenaerts@ralstoncolour.com

    Nederlands, Frans

    Mirjam Vierstra - Back-Office

    Mirjam Vierstra

    Back-Office

    T +31 38 4291148
    E mvierstra@ralstoncolour.com

    Nederlands, Engels, Duits, Spaans

    Daisy Seghers - Sales en technology Belgie, Frankrijk

    Daisy Seghers

    Sales en technology Belgie, Frankrijk

    T +32 484 126020
    E dseghers@ralstoncolour.com

    Nederlands, Frans, Engels

    Carsten Halfmann - Area Sales Manager

    Carsten Halfmann

    Area Sales Manager

    T +49 175 7084 121
    E chalfmann@ralstoncolour.com

    Duits, Engels

    Lody Mustamu - Key Accountmanager

    Lody Mustamu

    Key Accountmanager

    T +31 38 429 1100
    E lmustamu@ralstoncolour.com

    Nederlands, Engels

    Blijf op de hoogte van laatste nieuws

    Ja, ik wil graag de nieuwsbrief van Ralston ontvangen

    aanmelden voor de nieuwsbrief

    Ralston Colour & Coatings

    Russenweg 14
    8041 AL Zwolle

    T +31 38 429 1100
    E info@ralstoncolour.com

    route